Co o nás říkají rodiče

Slečna Lucie dlouhodobě hlídala mé čtyři děti ve věku 0-8 let, a klobouk dolů, že to vydržela, a vždy s dobrou náladou a s úsměvem. Sama nejlépe vím, jak moc náročné to s nimi někdy (tedy většinou) bylo, a velmi oceňuji, že je vždy dokázala zabavit a že to se všemi zvládla, ať už u nás doma nebo venku na hřišti. Všechny mé děti ji měly opravdu rády a pokaždé se na ni těšily. Slečna Lucie si mou důvěru rozhodně zasloužila a s klidným svědomím ji mohu doporučit jako velmi spolehlivou a zodpovědnou tetu na hlídání. 

Hana Drobková

Lucii jsem měla vyhlédnutou již v období svého těhotenství, kdy jsem si ještě myslela, že přenechat dceru cizímu člověku není nic nesnadného. Po narození dcery mi ovšem realita doprovázená standardními rodičovskými obavami ukázala svou pravou tvář. O to více jsem ráda, že, když mě okolnosti a pracovní povinnosti přiměly vrátit se k původní myšlence slečny na hlídání, Lucie byla stále k mání. Dcera je s Lucií šťastná a já klidná, že je o ni dobře postaráno, ať už mě pracovní povinnosti zavanou kamkoliv a na jakkoliv dlouho. Lucie je dochvilná, precizní, opravdu spolehlivá, velmi ochotná, trpělivá a nadto moc milá. Jsem skutečně ráda, že dcera tráví čas právě s ní. Plus má můj velký obdiv za to, že dobrovolně hlídá cizí děti, byť vlastní nemá a zvládá to s nimi tak, že to není poznat 🙂 . Vřele doporučuji.

Petra J.

Syn má 3 roky a Lucka ho hlídá pravidelně prakticky od narození. Velmi se na ni vždy těší a na Lucku je ve všem spolehnutí. V létě spolu tráví i čas na bazéně nebo v ZOO. Lucka je velmi opatrná a má opravdu kladný a vřelý vztah k dětem. Díky ní jdu na pracovní či volnočasové aktivity vždy s klidnou hlavou, jelikož nemám sebemenší pochyb, že by něco nezvládla. Nemáme s manželem ani problém si zajít večer do společnosti. O syna se postará, uloží a případně i u nás přespí. Jsme moc rádi, že ji máme ! 🙂 Iva P.


Iva Pavlincová

Lucka hlídala mou 5měsíční dceru na mé svatbě. Je vidět že má k dětem hodně blízko a ty děti to prostě asi nějak vycítí. Lily se ne každý na první dojem líbí, ale na Lucku se okamžitě smála. Za ohromný plus považuji její samostatnost a suverénost, která dává člověku pocit, že se jí fakt nemusí bát své dítě svěřit a že si poradí. Na to že patřím mezi úzkostlivější matky a dceru nerada nechávám jiným lidem, tak jsem ani na chvíli neměla strach je nechat samotné a mohla si svatbu v klidu užít.


Kateřina Č.

Lucka byla úplně první, kdo hlídal naši malou Rózi a hned dva dny po sobě. Domluva byla perfektní a Lucka byla vždy na čas přesně u nás doma. Nervozita z mé strany byla veliká, ale Lucka zvládla vše na jedničku a po příchodu domů mě čekala usmívající se Rozárka. Určitě není jednoduché hlídat dvou měsíční miminko, které neumí říct, co ho trápí, když brečí a vy to musíte vyřešit. O to více jsem moc ráda, že Lucka toto zvládá taky. 🙂 Za mě ji určitě doporučuji a osobně se zase ráda ozvu pokud bude potřeba. Lucko, moc děkuji a držím pěsti pro štěstí u státnic. 🙂


Lenka H.

Dobrý den všem rodičům, hledali jsme stabilní hlídačku pro naši tehdy dvouletou dceru. Rozhodující pro náš výběr byly kladné reference, dlouhodobé hlídání a také pružná reakce Lucie na naše první setkání. Lucie má velmi vřelý vztah k dětem, je na ni vždy spolehnutí, všude je včas a výborně organizuje čas strávený s dětmi. Tráví s naší dcerou hodně času venku, což je nám velmi sympatické. Nyní naše dcera chodí pravidelně do školky, takže hlídání využijeme již minimálně. Lucku doporučujeme všem rodičům, kteří hledají kvalitní hlídání 🙂


Kateřina K.

Lucku mohu vřele doporučit. Ač jsem z Prahy, potřebovala jsem v Olomouci pohlídat syna během mé pracovní návštěvy. Vše jsem tedy domlouvala s minimální znalostí místa a s trochou nejistoty, jak vše provést. Lucka skvěle reagovala, ihned jsme se domluvili, skvěle se přizpůsobila prostorům , kde jsem potřebovala pracovat, a vše spolehlivě dodržela. Hlavně si ale s mým malým klukem skvěle sedli a myslím, že s ní jsou děti v dobrých rukou.


Hana K.

Tuto mladou a sympatickou slečnu znám již řadu let, a jsem nesmírně ráda, že jsem mohla využít jejích služeb – hlídání dětí. Jsem matkou 2 dětí na mateřské a potřebuji také občas „vypnout“, pokud není možné, aby děti pohlídal otec, vím, že se mohu 100% spolehnout právě na Lucku. O moje dvě holky (9 let a 2 roky) se bezvadně postará, zvláště o tu mladší, u které je na první pohled vidět, jak moc má Lucku ráda, vždy, když k nám přijde (to totiž děti předstírat neumí). 
Slečnu Lucii všem vřele doporučuji, využijete-li jejích služeb, věřte, že budete maximálně spokojeni jako já! Máme ji moc rádi 🙂


Magda Boganová

Nabídky slečny Lucie na hlídání mého syna – nyní 2 roky, jsem využila několikrát. Prvotní impuls pro její oslovení byly kladné ohlasy na facebookových stránkách olomouckých maminek, kde si maminky právě slečnu Lucku chválily a doporučovaly jako spolehlivou slečnu k dětem. Lucka mi po hlídání syna předala pokaždé spokojeného, v naprostém pořádku. „Lucku doporučuji jako spolehlivou a ochotnou domluvit se na termínu hlídání, čase, místě.

Veronika Šatrová

Jakožto máma tří chlapečků 10, 9, 7let jsem ráda ocenila pomoc naší tety Lucky, ať už povozit kočárek, pohlídat doma, vzít děti na výlet do ZOO nebo aktuálně je autem odvézt a vyzvednout z narozeninové oslavy v Olomouci. Teta Lucka si je všechny získala svou srdečností a ochotou si s nimi hrát, naslouchat … Velmi mě těšilo, že zatímco já odjedu nakoupit nebo k lékaři tak chlapci se teší na čas v její společnosti. Vedle babičky to byla těžká konkurence. Vždy jsem se na ni mohla spolehnout a velmi mě těší, že se rozhodla u této práce zůstat. Budu jí držet palce a fandit, protože je to člověk na svém místě.

Iveta Patáková

Lucka mi hlídala syna prakticky od narození. Poprvé, když měl 2 měsíce a já potřebovala pracovat. Moc pěkně se o miminko postarala. Když byl starší, hlídala ho např. v kočárku, kdy s malým jezdila po venku nebo si spolu hráli doma. Lucka je spolehlivá, umí to jak s malými dětmi, tak s těmi odrostlejšími. Není pro ni problém nakrmit, přebalit a dodržet nějaký ten řád dítěte. Vždy, když jsem se vrátila domů a předaly jsme si syna, byl v pořádku, usměvavý a vše bylo ok. Díky její flexibilitě jsme se vždycky dovedly domluvit na hlídání, když jsem zrovna neměla nikoho po ruce. Všem maminkám, které např. nemají dědečky a babičky nebo potřebují pohlídat z jiného důvodu, vřele doporučuji.

Věra Magdonová

Chcete také patřit mezi spokojené rodiče? Pošlete nám nezávaznou objednávku